ZATERDAG 15 SEPTEMBER 2018 PROGRAMMA

Houd voor de meeste recente informatie Facebook in de gaten! Het programma zal zich afspelen op vier locaties. Er wordt gestart op het Kees Stipplein met voor iedereen (gratis) koffie/thee/limonade en een uitgebreide “sweet table”: fantastische lekkernijen geleverd door bakker Jan Banket uit Veenendaal. AANMELDEN VOOR DE KOFFIE VIA PROEFCULTUUR@MUZENVEENENDAAL.INFO

Kees Stipplein 10.00-12.00

10:00     10:05     Opening door “Gilbert van Schoonbeke”

10:10     10:20     Barok ensemble Muziekschool De Muzen

10:25     10:45     Verteltheater “De Juwelenoma”

10:50     11:10     Optreden Nicoline Pouwer: zang (jazz/pop)

11:10     11:20     Museum Veenendaal: presentatie programma seizoen 

11:25     11:40     Marilene Teeuwissen: zang

11:45     12:00     Márin Kroon: zangworkshop/popup koor

Route 12:00 – 13:00

Straattheater door theaterleerlingen De Muzen o.l.v. Marthie Overeem
Zangworkshop Márin Kroon
Dansgroep Nirkoda: Horecaplein

Theater de Lampegiet 13:00 – 15:00

13:00     13:30     Woodstock, preview (buitenpodium)

13:40     14:00     Dansschool Dance With Joy (buitenpodium)

14:10     14:30     Woezel en Pip, preview (buitenpodium)

14:40     15:00     Dansschool Beyond Basic

13:00     13:30     Workshop Ouder-Kind dans (binnen, foyer)

13:30     14:00     Workshop Zang en Stemgebruik door Nicoline Pouwer(binnen,foyer)

14:00     14:15     Opening Kunsttentoonstelling (binnen, foyer)

14:15     15:00     Stoomcursus Comedy (binnen, foyer)

14:30     15:00     Meet & Greet Woezel en Pip (binnen, foyer)
13:00     15:00     Kleurplatenwedstrijd (binnen, foyer)


Route 15:00 – 16:00

Straattheater door theaterleerlingen De Muzen o.l.v. Marthie Overeem
Dansgroep muziekschool De Muzen: Scheepjeshofplein
Zangworkshop Márin Kroon

De Troubadour 16:00 – 18:00

16:00     16.25     All4fun                          Muziek

16.30     16.50     Dans Elevate     

16.55     17.15     Muziek Elevate

17.20     17.40     Bente Bakker                     Zang

17.45     18.00     Dansschool Argos                  


Route 18:00 – 19:00

Straattheater door theaterleerlingen De Muzen o.l.v. Marthie Overeem

Márin Kroon: zangworkshop

Stadsstrand 19:00 – 23:00

19:00     19.25     Veense G-Band              Muziek

19.45     20.00     Tamara Bernard             Zang

20.00     20.15     You and Me Dance           Dans

20.15     20.30     Noah Noordzee              Zang

20.30     20.45     Marissa Danst              Dans

20.45     21.00     Daan van Hasselaar         Zang

21.15     21.45     The Axes                   Band

22.00     22.45	    Escalate		       Band
23.00     23.30     Jennie Lena van "THE VOICE" 

23.30     00.00	    Danny Panadero